Jak zamówić projekt wnętrza online

Zamówienie projektu wnętrza zawsze wygląda tak samo. Klient zgłasza się do projektanta wnętrz, projektant udaje się do klienta do domu, wykonuje pomiary, przedstawia propozycje ustawień mebli, dobór kolorów, wizualizacje.

 

A co jeśli chcesz teraz zamówić projekt wnętrza, w planach masz remont jednego pomieszczenia albo całego mieszkania. Niestety, ale w obecnej sytuacji nie jest wskazane, abyśmy się spotykali ze sobą i tak naprawdę nie wiadomo ile to jeszcze potrwa. Nie od dziś wiadomo, że na taki projekt czeka się dość długo. Czy to oznacza, że musisz zmienić swoje plany co do wymarzonego wnętrza i poczekać na rozwój wypadków?

Chcemy Tobie pokazać, że wcale nie trzeba czekać na to, aby projektant pojawił się w Twoim domu i znalazł czas, by odwiedzić Cię w domu. Możesz samodzielnie zrobić pomiary pomieszczeń, podesłać je projektantowi i czekać na projekt. Jak to zrobić?

 

 Zamówić projekt wnętrza online.

 

Projektant będzie od Ciebie potrzebował rzutu pomieszczenia z góry. Jeśli posiadasz plan deweloperski po prostu przesyłasz go do projektanta i gotowe. Natomiast jeśli nie posiadasz takiego rzutu, to nanieś pomiary pomieszczenia na kartkę papieru. A jak dokonać pomiaru? Więcej o tym przeczytasz tutaj.

 

 

Poniżej krótka instrukcja, jak dokonać takiego pomiaru dobrze i szybko.

Po pierwsze zacznij od pomiaru wszystkich ścian – długość i wysokość, włączając w to wszystkie skosy, załamania czy wnęki. Nie zapomnij o pomiarze wzdłuż i wszerz, aby sprawdzić czy pomiar się zgadza.

Po drugie zmierz podłogi określając ich długość i szerokość.

Zrób zdjęcie każdej ze ścian w dobrych warunkach oświetleniowych.

Pomierz wszystkie otwory okienne i drzwiowe.

W pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka istotne zaznaczenie jest na planie wszystkich przyłączy takich jak woda, kanalizacja, gaz, elektryka czy wentylacja. Oznacz je na planie, a następnie podaj ich odległości od krawędzi ścian i od podłogi.

 

Następnie wszystkie plany z pomiarami skanujesz, a jeśli nie posiadasz skanera, robisz im zdjęcia i wysyłasz do wybranego studia projektowego na adres mailowy. Jeśli projektant będzie miał jakieś pytania, co do przesłanych planów, to z pewnością skontaktuje się z Tobą, by je doprecyzować.

 

Teraz wiele rzeczy dzieje się online i jak widzisz zamówienia projektu wnętrza również można dokonać tą drogą. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko dla klienta, ale także dla projektanta, ponieważ w krótszym czasie jest w stanie przygotować dla Ciebie projekt wnętrza. Także nie bój się korzystać z tej drogi i już dziś zamów swój wymarzony projekt mieszkania.

 

Wszystkiego niesztampowego 🙂

Opublikowany w

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *