Jak urządzić funkcjonalną domowa pralnię!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdarza się, że domowa pralnia to pralka umieszczona w łazience lub w kuchennej zabudowie. Jeśli jednak jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami domu, a metraż jest na tyle duży, aby wydzielić osobne pomieszczenie na pralnię – wygospodaruj trochę miejsca. Nie potrzebujesz go wiele, a domowa pralnia znacznie poprawi komfort prania. Poza tym zwolni się miejsce w łazience, a Ty zyskasz przestrzeń na dodatkowe szafki lub więcej miejsca na relaks.

Co, oprócz pralki powinno znaleźć się w domowej pralni?

Zastanów się czego dokładnie potrzebujesz. Czy oprócz pralki marzysz może o suszarce. A może sprawisz sobie pralko-suszarkę? To, co znajdzie się w domowej pralni zależy od Twoich potrzeb i potrzeb Twojej rodziny.

Jeśli nie posiadasz miejsca na rozwieszanie prania w mieszkaniu, zainwestuj w automatyczną suszarkę. Często jest tak, że w małych mieszkaniach i kawalerkach nie ma miejsca na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni.

 

Funkcjonalna domowa pralnia to także odpowiedni system organizacji, który pomorze utrzymać porządek i zaoszczędzi Tobie czasu. W takiej pralni znajdzie się także miejsce na sortowanie brudnych ubrań, a później rozwieszenie mokrych na suszarce do suszenia.

Jeśli metraż na to pozwala, w domowej pralni warto zaaranżować zlew, w którym możemy uprać rzeczy ręcznie, a także kącik do prasowania.

Wszystkiego niesztampowego 🙂

Opublikowany woznaczone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *