Drzwi przesuwne we wnętrzu. Czy są funkcjonalne?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Optymalne wykorzystywanie przestrzeni we wnętrzu może być wykorzystane przez zastosowanie wewnętrznych drzwi przesuwnych zamontowanych na szynach, które mocuje się do ściany lub sufitu. Takie rozwiązanie daje możliwość na dodatkowe miejsce i umożliwia na odcięcie pomieszczenia od reszty mieszkania. Z szerokiej gamy kolorów i wzorów drzwi przesuwnych każdy znajdzie coś dla siebie i dopasuje je do stylu mieszkania czy domu.

W odróżnieniu od tradycyjnych drzwi, drzwi przesuwne pozwalają zaaranżować powstałą wolną przestrzeń. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych mieszkanie zyskuje lekkość, co jest niezwykle ważne w małych pomieszczeniach.

Drzwi przesuwne można wykorzystać w miejscu, w którym dochodzi do zderzenia się drzwi wahadłowych.

Dostępne są dwa rodzaje drzwi przesuwnych:

  • system przesuwny naścienny
  • system przesuwny do zabudowy w ścianie

 

 

 

 

W przypadku pierwszym szynę montuje się na zewnątrz ściany i po niej przesuwają się drzwi. W drugim przypadku dzięki kasetowemu systemowi drzwi chowają się do wewnątrz ściany. Zarówno jeden jak i drugi system stwarza doskonałe rozwiązanie na racjonalne wykorzystanie przestrzeni. Natomiast drzwi chowane w ścianę dają możliwość urządzenia przestrzeni przy ścianie, w której chowa się skrzydło.

Dzięki systemowi drzwi przesuwnych nie musisz już martwić się wystającymi klamkami czy kolizyjnym skrzydłem drzwi standardowych. Ten system możesz dopasować do każdego rodzaju wnętrza. Zaoszczędzisz przestrzeń, wydzielisz pomieszczenia jednymi drzwiami i powstaną dwie niezależne przestrzenie.

Wszystkiego niesztampowego 🙂

Opublikowany woznaczone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *